Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Restore
da: Gendan

en: Collapse
da: Klap sammen

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number
