Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Restore
cs: Obnova

en: Collapse
cs: Sbalit

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number

en: No @title added yet.
cs: Žádný @title není zatím přidán.
