Paragraphs Asymmetric Translation Widgets (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Restore
ru: Восстановить

en: Collapse
ru: Свернуть

en: Weight for row @number
ru: Вес строки @number

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Confirm removal
ru: Подтверждение удаления

en: You are not allowed to edit this @title.
ru: У вас нет прав, чтобы редактировать этот @title.

en: You are not allowed to remove this @title.
ru: У вас нет прав, чтобы удалить этот @title.

en: You are not allowed to edit or remove this @title.
ru: У вас нет прав, чтобы редактировать или удалить этот @title.

en: You are not allowed to view this @title.
ru: Вы не можете просматривать @title.

en: No @title added yet.
ru: Ещё не добавлен ни один @title

en: Deleted @title: %type
ru: Удаление @title: %type

en: You have unsaved changes on this @title item.
ru: У вас есть несохранённые изменения в "@title"
