Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Restore
be: Аднавіць

en: Collapse
be: Згарнуць

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number
