Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Restore
et: Taastamine

en: Collapse
et: Lükka kokku

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal
