Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Collapse
fa: افتاده

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number

en: You are not allowed to edit this @title.
fa: شما حق اصلاح این @title را ندارید
