Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Edit
fr: Modifier

en: Restore
fr: Restaurer

en: Collapse
fr: Replier

en: Weight for row @number
fr: Poids pour la ligne @number

en: Confirm removal
fr: Confirmer le retrait

en: You are not allowed to edit this @title.
fr: Vous n'êtes pas autorisé à modifier ce @title.

en: You are not allowed to remove this @title.
fr: Vous n'êtes pas autorisé à retirer ce @title.

en: You are not allowed to edit or remove this @title.
fr: Vous n'êtes pas autorisé à modifier ou retirer ce @title.

en: You are not allowed to view this @title.
fr: Vous n'êtes pas autorisé à voir ce @title.

en: No @title added yet.
fr: Aucun @title ajouté pour l'instant.

en: Deleted @title: %type
fr: @title supprimé : %type

en: You have unsaved changes on this @title item.
fr: Il y a des modifications non enregistrées sur cet élément @title.
