Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Collapse
hu: Összecsuk

en: Weight for row @number
hu: @number. sor súlya

en: Confirm removal
hu: Eltávolítás megerősítése

en: You are not allowed to edit this @title.
hu: @title szerkesztéséhez nincs jogosultság.

en: You are not allowed to remove this @title.
hu: @title törléséhez nincs jogosultság.

en: You are not allowed to edit or remove this @title.
hu: @title szerkesztéséhez vagy törléséhez nincs jogosultság.

en: You are not allowed to view this @title.
hu: @title megtekintéséhez nincs jogosultság.

en: No @title added yet.
hu: Még nincs @title hozzáadva.

en: Deleted @title: %type
hu: @title törölve: %type

en: You have unsaved changes on this @title item.
hu: Nem mentett változások vannak @title elemben.
