Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Restore
he: שחזור

en: Collapse
he: כיווץ

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: Confirm removal
he: אשרו את ההסרה

en: You are not allowed to edit this @title.
he: אין לך הרשאה לערוך את @title.

en: You are not allowed to remove this @title.
he: אין לך הרשאה להסיר את @title.

en: You are not allowed to edit or remove this @title.
he: אין לך הרשאה לערוך או להסיר את @title.

en: You are not allowed to view this @title.
he: אין לך הרשאה ללצפות ב@title.

en: No @title added yet.
he: לא נוצרו עדיין @title.

en: Deleted @title: %type
he: נמחק @title: %type

en: You have unsaved changes on this @title item.
he: יש שינויים שלא נשמרו עבור הפריט @title.
