Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Restore
pl: Przywróć

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Confirm removal
pl: Potwierdź usunięcie

en: You are not allowed to edit this @title.
pl: Nie możesz edytować @title.

en: You are not allowed to remove this @title.
pl: Nie możesz usunąć @title.

en: You are not allowed to edit or remove this @title.
pl: Nie możesz edytować lub usunąć @title.

en: You are not allowed to view this @title.
pl: Nie możesz przeglądać @title.

en: No @title added yet.
pl: Nie dodano jeszcze @title.

en: Deleted @title: %type
pl: Usunięto @title: %type

en: You have unsaved changes on this @title item.
pl: W elemencie @title są niezapisane zmiany.
