Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: Restore
vi: Phục hồi

en: Collapse
vi: Thu gọn

en: Weight for row @number
vi: Thứ tự cho dòng @number
