Paragraphs Asymmetric Translation Widgets (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Restore
es: Restaurar

en: Collapse
es: Plegar

en: Weight for row @number
es: Peso para la fila @number

en: Confirm removal
es: Confirmar la eliminación

en: No @title added yet.
es: Aún no se ha añadido ningún @title.

en: Deleted @title: %type
es: Eliminado @title: %type

en: You have unsaved changes on this @title item.
es: Tiene cambios no guardados en este elemento @title.
