Paragraphs Asymmetric Translation Widgets (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Restore
ca: Restaura

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Confirm removal
ca: Confirma l'eliminació

en: No @title added yet.
ca: No s'ha afegit encara cap @title.

en: Deleted @title: %type
ca: @title suprimit: %type
