Paragraphs Asymmetric Translation Widgets (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Restore
ja: 復元

en: Collapse
ja: 折りたたむ

en: Weight for row @number
ja: 行 @row のウェイト

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Confirm removal
ja: 削除を確認

en: No @title added yet.
ja: @title はまだ追加されていません。
