Paragraphs Asymmetric Translation Widgets (8.x-1.4) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Remove
no: Fjern

en: Edit
no: Rediger

en: Restore
no: Gjenopprett

en: Collapse
no: Folde sammen

en: Weight for row @number
no: Vekt for rad @number

en: Paragraphs
no: Avsnitt

en: No @title added yet.
no: Ingen @title er lagt til ennå.
