Paragraphs Asymmetric Translation Widgets (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Restore
ro: Restaurează

en: Collapse
ro: Restrângeți

en: Weight for row @number
ro: Greutate pentru rândul @number
