Paragraphs Asymmetric Translation Widgets (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Restore
tr: Geri yükle

en: Collapse
tr: Daralt

en: Weight for row @number
tr: Satır @number için ağırlık
