Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Tags
ar: وسوم

en: Image
ar: الصورة

en: Container
ar: حاوية

en: Text
ar: نص

en: Files
ar: الملفات

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Details
ar: التفاصيل

en: Terms
ar: المصطلحات

en: Users
ar: المستخدمين
