Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: Container
be: Кантэйнер

en: Text
be: Тэкст

en: Files
be: Файлы

en: Inline
be: Убудаваны

en: Details
be: Падрабязна

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы
