Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Tags
ja: タグ

en: Image
ja: 画像

en: Container
ja: コンテナー

en: Text
ja: テキスト

en: Files
ja: ファイル

en: Inline
ja: インライン

en: Details
ja: 詳細

en: Terms
ja: ターム

en: Downloads
ja: ダウンロード

en: Users
ja: ユーザー

en: Row
ja: 行

en: Styles
ja: スタイル

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ja: 記事をトピックなどに合わせてグループ化するにはタグを使用してください

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
