Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Tags
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Container
jv: Kontainer

en: Text
jv: Teks

en: Details
jv: Lengkapé

en: Users
jv: Panganggo

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.
