Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Tags
ka: ტეგები

en: Image
ka: სურათი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Files
ka: ფაილები

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Details
ka: დეტალები

en: Users
ka: მომხმარებლები
