Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Image
kk: Сурет

en: Text
kk: Текст

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Users
kk: Пайдаланушылар
