Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Tags
km: ស្លាក

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។
