Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು
