Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Tags
ru: Теги

en: Image
ru: Изображение

en: Container
ru: Контейнер

en: Text
ru: Текст

en: Files
ru: Файлы

en: Inline
ru: В линию

en: Details
ru: Подробности

en: Terms
ru: Термины

en: Downloads
ru: Загрузки

en: Users
ru: Пользователи

en: Content links
ru: Ссылки на содержимое

en: Row
ru: Строка

en: Styles
ru: Стили

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ru: Используйте метки для группировки статей по темам.

en: Paragraphs
ru: Параграфы
