Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Details
te: వివరాలు

en: Users
te: వాడుకరులు
