Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Image
el: Εικόνα

en: Core
el: Πυρήνας

en: Text
el: Κείμενο

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Row
el: Γραμμή

en: Styles
el: Στυλ

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
el: Χρησιμοποιήστε ετικέτες για να ομαδοποιήσετε τα άρθρα σε κατηγορίες με παρόμοιο θέμα.
