Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Tags
eu: Etiketak

en: Image
eu: Irudia

en: Text
eu: Testua

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Styles
eu: Estiloak
