Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Tags
is: Efnisorð

en: Image
is: Mynd

en: Container
is: Gámur

en: Core
is: Kjarni

en: Text
is: Texti

en: Inline
is: Innfellt
