Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Image
ur: تصویر

en: Container
ur: کنٹینر

en: Core
ur: کور

en: Text
ur: متن
