Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Image
ca: Imatge

en: Container
ca: Contenidor

en: Core
ca: Nucli

en: Inline
ca: En línia

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Row
ca: Fila

en: Styles
ca: Estils

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.
