Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Tags
cs: Štítky

en: Image
cs: Obrázek

en: Container
cs: Kontejner

en: Core
cs: Jádro

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Row
cs: Řádek

en: Styles
cs: Styly

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích
