Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ps: بچوي

en: Image
ps: انځور

en: Text
ps: متن

en: Inline
ps: ننليكى

en: Row
ps: کتار

en: Styles
ps: ډولونه
