Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Tags
sk: Značky

en: Image
sk: Obrázok

en: Container
sk: Kontajner

en: Files
sk: Súbory

en: Inline
sk: V riadku

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Terms
sk: Termíny

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Users
sk: Používatelia

en: Row
sk: Riadok

en: Styles
sk: Štýly

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.
