Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Tags
sv: Etiketter

en: Image
sv: Bild

en: Container
sv: Grupp

en: Core
sv: Kärna

en: Inline
sv: Löpande

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: Row
sv: Rad

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sv: Använd etiketter för att gruppera artiklar med liknande ämnen till kategorier.

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
