Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Text
ug: تېكىست

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Row
ug: قۇر

en: Styles
ug: شەكلى
