Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Tags
vi: Thẻ

en: Image
vi: Ảnh

en: Container
vi: Đồ chứa

en: Core
vi: Nhân

en: Text
vi: Văn bản

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Downloads
vi: Tải về

en: Row
vi: Hàng

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
vi: Sử dụng thẻ để nhóm các bài viết về các chủ đề tương tự thành các thể loại.
