Paragraphs Blökkli (1.0.0-beta4) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
