Paragraphs Blökkli (1.0.0-beta5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Байдал

en: Author
mn: Чогаалчы

en: Save
mn: Шыгжаары

en: View
mn: Көөрү

en: Authored on
mn: Бижээн
