Paragraphs Blökkli (1.0.0) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Node Types
gl: Tipos de Nodo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Authored on
gl: Creado en

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Changed
gl: Cambiado

en: Index
gl: Índice

en: Context
gl: Contexto

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: The name of the file.
gl: O nome do ficheiro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
