Paragraphs Blökkli (1.0.0) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
