Paragraphs Blökkli (1.0.1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Authored on
ka: დაიწერა
