Paragraphs Blökkli (1.0.2) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Authored on
af: Geskep op

en: Index
af: Indeks

en: Library
af: Biblioteek
