Paragraphs Blökkli (1.0.2) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Context
eu: Testuingurua

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: The comment body.
eu: Iruzkinaren gorputza.

en: The name of the file.
eu: Fitxategiaren izena.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: Edit @type
eu: Editatu @type

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
