Paragraphs Blökkli (1.0.2) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Changed
ht: Chanje

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj
