Paragraphs Blökkli (1.0.2) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Index
jv: Indek

en: Context
jv: Konték

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Image style
jv: Gagrag gambar
