Paragraphs Blökkli (1.0.2) - en to nl translation catalogue (51 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Text
nl: Tekst

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Node Types
nl: Nodetypen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Image URL
nl: Afbeelding-URL

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Search Type
nl: Zoektype

en: Select a field
nl: Veld selecteren

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: The status.
nl: De status.

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Add File
nl: Bestand toevoegen

en: The comment body.
nl: Inhoud van de reactie.

en: The name of the file.
nl: De naam van het bestand.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Edit @type
nl: @type bewerken

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: The file does not exist.
nl: Dit bestand bestaat niet.

en: The entity type.
nl: Het entiteitstype.

en: Entity bundle
nl: Entiteitsbundel

en: Media type
nl: Mediatype

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Node Bundle
nl: Inhoudstype

en: Paragraph type
nl: Paragraaftype

en: Target entity type
nl: Doelentiteitstype

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID

en: The entity bundle.
nl: De entiteitbundel.

en: Enabled entity types
nl: Ingeschakelde entiteitstypes

en: Paragraphs library items
nl: Paragrafenbibliotheek-items

en: The UUID of the comment.
nl: UUID van de reactie.
