Paragraphs Blökkli (1.1.0) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Search type
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་རིགས

en: The name of the file.
bo: ཡིག་ཆའི་མིང།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: Edit @type
bo: @type་རྩོམ་སྒྲིག

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
