Paragraphs Blökkli (1.1.0) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Text
da: Tekst

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Field name
da: Feltnavn

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Changed
da: Ændret

en: Index
da: Indeks

en: Context
da: Kontekst

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Add @type
da: Tilføj @type

en: The status.
da: Tilstanden.

en: Entity type
da: Entity-type

en: Search type
da: Søgetype

en: The comment body.
da: Kommentarens brødtekst.

en: The name of the file.
da: Filens navn.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: Edit @type
da: Redigér @type

en: Library
da: Bibliotek

en: Image style
da: Billedformat

en: The file does not exist.
da: Filen findes ikke.

en: Media Library
da: Mediebibliotek

en: The entity type.
da: Entity-typen.

en: Media type
da: Medie type

en: Node Bundle
da: Node-bundle

en: Target entity type
da: Entitetstypemål

en: The entity bundle.
da: Entity bundle.

en: Enabled entity types
da: Aktiverede entity typer
